Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/invett6/domains/pol-k.pl/public_html/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Nie stać Cię na Picassa? Zamów reprodukcję | pol-k.pl

Nie stać Cię na Picassa? Zamów reprodukcję

Zapewne każdy pragnąłby mieć na ścianie cokolwiek, co wyszło spod pędzla znamienitego oraz szanowanego mistrza, niemniej jednak oczywiście ceny za prawdziwe dzieło bywają tak duże, że niewiele osób jest w stanie zezwolić sobie na tego rodzaju rozkosz.

Zupełnie wspaniale byłoby dysponować w mieszkaniu coś namalowanego przez malarza z odrodzenia lub baroku.

Ja chociażby marzę o tym, iż moją ścianę ozdabia Salvador Dali, tymczasem niestety tymczasem, a być może i przenigdy, nie jest to prawdopodobne. Szczęśliwie coraz powszechniejsze są reprodukcje obrazów. Wskutek tego każdy, dosłownie każdy z nas, zdoła ozdobić swoją ścianę bardzo sławnym dziełem bez różnicy czy będzie to Vincent Van Gogh czy właśnie znakomitość nadrealizmu, Salvador Dali. Reprodukcje malunków nie kosztują tak wiele, a bądź co bądź nie ulega wątpliwości, że dużo mniej od autentycznej wersji, dlatego tak naprawdę każdy jest w stanie kupić dowolną reprodukcję dowolnego malunku.

Bez wątpienia, że nigdy nie będzie to ta sama rzecz, co oryginał wart kilka milionów, niemniej jednak na bank zadowoli to smak debiutującego krytyka sztuki.

reprodukcje obrazów


Być może kopia dzieła nie sprawi także wrażenia na naszych bliskich, którzy zapewne nie zaufaliby relacjom, że jest to drogocenny oryginał, niemniej jednak bezspornie pod każdym względem świetnie będzie prezentować się na ścianach naszego mieszkania. Kopie malunków kupić zdołamy w sieci, przykładowo na aukcjach online, jakkolwiek zdołamy również złożyć zamówienie na dowolną reprodukcję, która będzie przygotowana tylko na rzecz nas. Pod warunkiem, że wybierzemy jakieś niewiele popularne dzieło sztuki, zdołamy zaszpanować przed najbliższymi znawstwem, a w tym samym czasie chwalić się tym, że niewiele ludzi ma coś tego rodzaju w mieszkaniu. Warto w związku z tym zastanowić się, czy nie kupić sobie kopii danego dzieła sztuki, choć do czasu, gdy nie będzie stać nas na nabycie takiego samego w odsłonie prawdziwej. Jestem pewna, iż to świetny element dekoracji.